
Oświadczenie zarządu klubu dotyczące degradacji zespołu do IV ligi
Kurz po bitwie opadł. Po 8 latach gry w 3 lidze, nasza drużyna spadła o

Kurz po bitwie opadł. Po 8 latach gry w 3 lidze, nasza drużyna spadła o

Kolejny weekend z udziałem naszych drużyn młodzieżowych. Kto, gdzie gra w najbliższych dniach! Extraliga mazowiecka

Zarząd Broni Radom stanowczo sprzeciwia się temu, co wydarzyło się w sobotę, 30 maja 2026

Porażka 0:1 z Wartą Sieradz w 34 kolejce, przesądziła o degradacji naszej drużyny do IV
RKP BROŃ Radom to klub sportowy z prawie 100-letnią tradycją. W jego barwach występowali zawodnicy legitymujący się medalami olimpijskimi, mianem Mistrzów Świata, Europy i Polski. Aktualnie dominuje piłka nożna.
Nasi wychowankowie grali w reprezentacji kraju, Lidze Mistrzów, Pucharze Europy. Liczna grupa piłkarzy gra obecnie w klubach ekstraklasy i pierwszej ligi. To obraz naszego Klubu, z którym chcemy trafić do świadomości naszych sympatyków.
W naszym klubie prężnie działało kiedyś jednocześnie 14 sekcji sportowych. Piłkarze grali na zapleczu ekstraklasy. Nowy zarząd jest dumny, że może kontynuować i kultywować te tradycje. Dziś już możemy się pochwalić ogromnym potencjałem. Mamy nowoczesny stadion. Mamy również trzecioligową drużynę seniorów, która gra na szczeblu międzyokręgowym i jest sportową wizytówką miasta.
Naszą ogromną dumą jest najlepsza piłkarska akademia w mieście, w której trenuje około 400 dzieci. Chcemy jednak dalej się rozwijać. W myśl przyjętej przed rokiem maksymy „od przedszkola do seniora” szkolimy i szkolić będziemy wszystkich chętnych, którzy się do nas zgłoszą.










