1:0 dla Broni

BROŃ RADOM - Zwolenianka Zwoleń 1:0 (0:0).
Wynikiem 1:0 zakończył się mecz sparingowy Broni ze Zwolenianką. W końcówce gola dla Broni z ponad 20- metrów strzelił Piotr Cichawa.

Broń I połowa: Kędzierski, Kupiec W., Lewandowski,
Trojanowski, Jędrzejewski, Sałek, Banaszkiewicz, Wojszczuk, Chudziński, Kocoń P., Rogala.

Broń II połowa: Molęda, Ziętek, Lewandowski (70 W. Gorczyca), Kociński,
Kościelniak, Grymuła, Drachal, Dziubiński, Cieślik, Cichawa, Kocoń M.

Zwolenianka: Stawiarski – Janakowski, Markiewicz, Marszałek, Kopeć, Potent, Chmielewski, Stypiński, Czaplarski, Godlewski, Ruszkowski oraz Kapusta, Tkaczyk, Pawliński, Drab, Sztobryn, Brodecki, Seremak.

Ekipa ze Zwolenia zaprezentowała się bardzo solidnie. Szczególnie w pierwszej połowie goście mieli bardziej klarowne sytuacje. Dwukrotnie Wojciech Kędzierski wychodził zwycięsko z pojedynków sam na sam z Piotrem Godlewskim. Pierwszy groźny strzał dla Broni oddał w 20 min Paweł Kocon. W 35 min Emil Jędrzejewski próbował lobować bramkarza Zwolenianki, ale piłkę sprzed linii bramkowej wybili defensorzy gości. Pod koniec pierwszej połowie drużyna ze Zwolenia miała dogodną okazję w postaci rzutu wolnego, ale nie potrafiła go skutecznie rozegrać.
Po przerwie Broń grała znacznie lepiej. Dobre sytuacje do strzelenia gola mieli Andrzej Drachal i Daniel Grymuła. W 87 min Piotr Cichawa zdecydował się na strzał z okolic 20 metra i piłka wpadła pod poprzeczkę.
Ciekawostką jest również fakt, że od 70 min na boisku pojawił się Wojciech Gorczyca, wychowanek Broni z rocznika 1993.
Następny sparing Broń zagra z 4-ligowym KS Paradyż w sobotę o godzinie 11.

PODOBNE WPISY