15 pytań do…Krzysztofa Przydatka

Przed nami drugi bohater Najlepszej Jedenastki ostatniego XX-lecia w Broni Radom. Krzysztof Przydatek w Broni grał więcej w latach dziewięćdziesiątych, ale w XXI wieku również zaistniał. Nieprzypadkowo znalazł się wśród tej zacnej ekipy. "Nie ma bata na Przydata" - tak śpiewali kibice kiedyś. Krzysiek był bardzo ambitny, nieustępliwy, a do tego Broniarz z krwi i kości!

Wiek: 43
Znak zodiaku: Baran
Stan cywilny (ewentalnie imię żony/partnerki):  żona Ewa
Kto namówił Cię do gry w Broni, jak to się stało, że tu trafiłeś: Ojciec po męskiej rozmowie, bo pierwszy trening zaliczyłem w Radomiaku, ale tata był zagorzałym fanem Broni i zmieniłem klub
Pamiętasz swój pierwszy mecz w Broni: nie pamiętam pierwszego meczu.
Pojedynek w Broni, który szczególnie utkwił Ci w pamięci: z Błonianka Błonie 3:2 oraz baraże z Legionovia obydwa w 2001 roku
Najlepszy kumpel w Broni, z którym grałeś: Nie jestem w stanie powiedzieć. Wszyscy byliśmy kolegami taki prawdziwy kolektyw. Prawdziwa drużyna.
Trener, który miał największy wpływ na Twoją karierę: Zdecydowanie trener Ryszard Ochodek.
Samochód którym obecnie jeździsz: Kia Sportage
Ulubiona potrawa: Chińszczyzna i Pizza
Ulubiony zespół muzyczny: Lady Pank
Jak wspominasz czasy szkolne, czy byłeś przykładnym uczniem: Byłem typem zdolnego lenia. Więcej czasu poświęcałem na granie w piłkę.
Na co najczęściej wydajesz pieniądze: Zakupy i prezenty dla najbliższych.
Co lubisz robić w wolnych chwilach (hobby): Zdecydowanie wędkowanie jak tylko znajdę czas, którego brakuje.
Pierwsza rzecz jaką zrobisz, kiedy skończy się kwarantanna: „Giereczka” na orliku z dawnymi kolegami – już nie mogę się doczekać.Jutro 15 pytań do Wojtka Kupca!

PODOBNE WPISY