22 zawodników na pierwszych zajęciach

Piłkarze trzecioligowej Broni Radom rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej. Na pierwszych zajęciach było czterech nowych graczy. Ich nazwiska nie są niespodzianką, bo już wcześniej wspominaliśmy o tym kto dołaczy do zespołu. Na tym jednak zmiany kadrowe się nie kończą.
ZDJĘCIA TUTAJ

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, na zajęciach pojawili się Wiktor Lach z Pogoni Siedlce, Piotr Nowosielski z Wisłą Puławy, Piotr Prasek nasz golkiper będący na wypożyczeniu w Mazowszu Grójec oraz młody gracz Powiślanki Lipsko, mający za sobą występy w Ceramice Opoczno – Daniel Kwiatkowski.
Cieszy fakt, że po kontuzjach do pełni sił powrócili Przemysław Wicik i Sebastian Wichucki. Z zespołem trenował też młodziezowiec z 1996 rocznika, Piotr Stefański.

Piłkarze trochę pobiegali, mieli luźne zajęcia z piłką i na koniec kilkunastominutową gierkę. Z biegiem dni zajęcia będą coraz intensywniejsze.

Na treningu zabrakło Mariusza Marczaka, ale pojawi się on w poniedziałek. Trenował Jakub Chrzanowski, który dostał zaproszenie na testy i wyjeżdża w przyszłym tygodniu do pierwszoligowej Wisły Płock. Trenował również Tomasz Bartosiak, który trafi prawdopodobnie do jednego z czwartoligowych klubów w naszym regionie.

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu pojawi się dwóch kolejnych testowanych graczy w naszej ekipie.
Zdjęcia wkrótce