3 liga. Odrobili zaległości

W środę odbyły się dwa zaległe spotkania w naszej trzeciej lidze. Legia II Warszawa, która w niedzielę podejmuje Broń, przegrała ze spadkowiczem z drugiej ligi, Legionovią 0:1. W drugim meczu Ruch Wysokie Mazowieckie przegrał z RKS Radomsko.

Legia II Warszawa - Legionovia Legionowo 0:1
Ruch Wysokie Mazowieckie - RKS Radomsko 1:2

PODOBNE WPISY