3. liga. Polonia traci bramkę…i lidera

W zaległym meczu trzeciej ligi, RuchWysokie Mazowieckie zremisował 3:3 z Polonią Warszawa. Czarnec Koszule w wyjazdowym meczu nie błyszczały tak bardzo jak w sobotę z Broni. Na domiar złego w doliczonym czasie gry straciły bramkę, ktra przynajmniej na razie pozbawiła ich szans na wskoczenie na 1 miejsce.
Ruch Wysokie Mazowieckie - Polonia Warszawa 3:3 (0:1), Grochowski 63, Łukaszczyk 66, Grzybowski 90+5 - Smuga 2, J. Radziński 79, Ł. Piątek 81

PODOBNE WPISY