A jednak Jenda!

Znamy już nazwisko sędziego, który w niedzielę poprowadzi mecz Broni Radom z Unią Skierniewice. W tym przypadku można napisać..."Co się odwlecze, to nie uciecze". To spotkanie poprowadzi Mateusz Jenda, arbiter z Węgrowa (okręg Siedlecki), ten sam który miał prowadzić niedawno wyjazdowy mecz Broni z Legią II Warszawa. Jednak z powodu kontuzji, w ostatniej chwili doszło do zmiany arbitra.
Tym razem jeśli zdrowie dopisze, Mateusz Jenda przyjedzie do Radomia poprowadzić spotkanie z Unią. Warto jeszcze raz przypomnieć, że ten młody arbiter już kilkakrotnie prowadził mecze z udziałem naszej drużyny. Sędzia w 2017 roku awansował do trzeciej ligi i ma bardzo dobrą opinię . W czwartej lidze prowadził mecze Błonianka - Broń 1:2, Broń - Energia Kozienice 2:0, Broń - Pilica Białobrzegi 3:2.  W trzeciej lidze jesienią prowadził spotkanie Broni z Polonią Warszawa 4:3.
Mateusz Jenda jesienią w I grupie III ligi poprowadził sześć spotkań. W tym czasie podyktował trzy rzuty karne, pokazał jedną czerwoną kartkę (w meczu Broń - Polonia)

PODOBNE WPISY