Adam Imiela wraca do Broni!

Ta informacja na pewno ucieszy wszystkich kibiców Broni Radom! Adam Imiela powraca do Broni Radom i wiosną pomoże naszej drużynie w osiąganiu jak najlepszych wyników. Zawodnik rozwiązał umowę z drugoligową Legionovią Legionowo i we wtorek pojawił się już na treningu Broni!

26 letniego pomocnika, Adama Imielę nie trzeba zbytnio przedstawiać. W 2017 roku zawodnik świętował z Bronią awans do trzeciej ligi. Zdobył 18 goli. W sezonie 2018/19 był jednym z czołowych zawodników naszej drużyny. Zdobył 11 bramek i wyróżniał się w naszej lidze. Skorzystał z oferty i jesień rozpoczął w drugoligowej Legionovii. Tu zespół na półmetku ma tylko 12 punktów. Przez pewien czas został nawet kapitanem drużyny. Dlaczego zdecydował się rozwiązać kontrakt z beniaminkiem drugiej ligi? To już jest kwestia samego zawodnika. Cieszy natomiast fakt, że Adam przystał ochoczo na rozmowy z Bronią i obie strony bardzo szybko doszły do porozumienia.

– O wartości Adasia nie musimy zbyt wiele mówić, bo wielokrotnie się przekonaliśmy jak dużo znaczył dla zespołu. Dlatego cieszymy się, że dołączył do naszej drużyny, bo na pewno podniesie jej wartość piłkarską – mówi Dawid Sala, asystent trenera Broni.

– Jestem już po rozmowach z Bronią. Wszystko zostało już dopięte na ostatni guzik. Co prawda brakuje jeszcze podpisu pod umową, ale cieszę się, że jestem znowu tutaj i będę mógł pomóc kolegom – zapowiada Adam Imiela.

Pozyskanie Adama Imieli to pierwsze zimowe wzmocnienie, ale nie ostatnie. Wszystko wskazuje na to, że jutro przedstawimy drugi transfer.

PODOBNE WPISY