Albert szybko wraca do zdrowia

Prawdopodobnie w lutym do treningów wróci Albert Pietralski. Jak już pisaliśmy, piłkarz Broni kilka tygodni temu uczestniczył w poważnym wypadku drogowym i z uszkodzoną śledzioną leżał w szpitalu. Cieszy fakt, że w tym całym nieszczęściu nic bardziej poważmnego nikomu się nie stało. Albert jeszcze mocno schorowany i zmęczony był na klubowej wigilii i przez jakiś czas musi się leczyć  i odpoczywać.

– Albert czuje się już lepiej, bardzo szybko wraca do zdrowia i w lutym prawdopodobnie wróci do treningów. Ale oczywiście w tego typu przypadkach zawsze ostatnie słowo ma lekarz – mówi Marek Chudziński, kierownik zespołu.

Albert Pietralski jest młodzieżowcem i całkiem szybko wkomponował się do seniorskiej drużyny. Zaliczył kilka udanych występów, pod koniec rundy co prawda przegrał rywalizację z Patrykiem Jakubczykiem, ale dla obu graczy ta rywalizacja wyszła na dobre.

Cieszy również fakt, żę po zdrowotnych perypetiach, do pełnych treningów 9 stycznia wróci Arkadiiusz Oziewicz. Kilka razy przekonaliśmy się, że „Ozi” w zdrowiu i formie jest podporą tej drużyny.

PODOBNE WPISY