Arcyciekawy weekend młodzieży


Czeka nas niezwykle ciekawy weekend naszych drużyn młodzieżowych występujących w ligach mazowieckich. Dwukrotnie nasze zespoły spotykają się z liderującą w obu przypadkach Polonią Warszawa, juniorzy starsi grają derbowy mecz z Beniaminkiem, juniorzy młodsi będą szukali punktów w pojedynku z Pogonią Siedlce. Komu jeszcze nie dość emocji- dwie najmłodsze drużyny będą grać z Radomiakiem.
Broń 98 Radom- Polonia Warszawa , sobota, g.11.00
Polonia jest liderem z kompletem punktów, tydzień temu pokonała Radomiaka 5:1 i wszelkie przesłanki wskazują na to, że powinna wygrać z drużyną Roberta Rogali. Jednak, póki piłka w grze- nasi trampkarze powinni wyjść z wiarą w zwycięstwo i wznieść się na wyżyny swoich możliwości.

Broń 99 Radom- Polonia Warszawa, sobota, g.13.00

Ten pojedynek zapowiada się fascynująco. Wicelider podejmuje lidera i będzie to wielki sprawdzian wartości dla rewelacyjnie spisującej się drużyny Broni. Trzeba mieć nadzieję, że późny powrót z meczu Polska- RPA nie przeszkodzi obu naszym drużynom w dobrym występie.

Broń 96 Radom- Pogoń Siedlce, niedziela, g.11.00

Po dobrym początku sezonu, drużynie Artura Kupca zaczęły się schody. Teraz potrzebny jest każdy punkt, dający juniorom młodszym prawo występów w I lidze w przyszłym roku. Pogoń Siedlce jest wyżej w tabeli od naszej drużyny, ale Broniarze powinni zrobić wszystko, by wygrać.

Broń 94/95 Radom- Beniaminek Radom, niedziela, g.13.00

Na koniec weekendowych zmagań prawdziwa atrakcja- pojedynek radomskich drużyn juniorów starszych. Beniaminek jest rewelację rozgrywek, zajmuje drugie miejsce, pokonał Legię i zremisował z Polonią Warszawa. Krótko mówiąc, spisuje się tak, jak liczyliśmy, że będzie spisywała się nasza drużyna. Po kilku latach rywalizacji może być to ostatni pojedynek Broni i Beniaminka, oczywiście pod warunkiem, że jedna z nich ( praktycznie może być to tylko Beniaminek) zajmie po rundzie jesiennej miejsce w pierwszej dwójce.

Broń 2002 Radom- Radomiak, sobota, g.13.30, boisko „ Orlik”
Każdy pojedynek Broni i Radomiaka wzbudza emocje, ale w tej grupie wiekowej liczy się przede wszystkim nauka. Trzeba przyznać, że rywale mają w tym roczniku ( 2001) bardzo zdolną drużynę.

Broń 2001 Radom – Radomiak, sobota, g.15.00, boisko „ Orlik”
Zaraz po meczu rocznika 2002, zmierzą się występujące w tej samej lidze drużyny rocznika 2001 z drugą drużyną Radomiaka.

Broń 1997 wyjeżdża do Magnuszewa, Broń 2000 rozegra wyjazdowy mecz z Szydłowianką.

PODOBNE WPISY