Arek Chudziński wraca

Po półtorarocznej przerwie Arkadiusz Chudziński wraca do Broni Radom.  Jego postawa na treningach przekonała trenera i kibice Broni wiosną będą mogli zobaczyć ofensywnego zawodnika w akcji.
      Kibice naszej drużyny dobrze znają Arka. Występował w Broni w sezonie 2007/2008 w czwartej lidze, gdy Broń wygrywała rozgyrwki czwartej ligi. To właśnie on zdobył w 87 minucie zwycięskiego gola w Nadarzynie w meczu barażowym z Pogonią Siedlce. Później jako 19- latek ( rocznik 1989) grał w III lidze, razem z drużyną spadł do czwartej ligi, gdzie zdobywał gole dla Broni. Po kolejnym awansie zabrakło dla niego miejsca w drużynie i cały sezon spędził w Wulkanie Zakrzew, a jesień tego sezonu w lidze okręgowej – w Zodiaku Sucha pod opieką trenera Roberta Rogali. Zimą pojawił się na treningach Broni , zrzucił kilka kilogramów, nabrał dynamiki,  mocno i ambitnie pracował na treningach, przekonując do siebie trenera Artura Kupca.
        Życzymy Arkowi udanych występów w Broni i  i wielu tak ważnych goli, jak ten z Pogonią Siedlce.
PS. Przy okazji- całkiem możliwe, że Arek i jego koledzy  będą mogli w rundzie wiosennej zdobywać gole   na sztucznym boisku w Radomiu. Wszystko jest na dobrej drodze, aby Broń dostała pozwolenie na rozgrywanie wiosennych meczów (poza derbami) przy  Narutowicza, ale o tym będziemy informować na bieżąco.

PODOBNE WPISY