Artur Kupiec kontra Konrad Główka

BROŃ RADOM - SIARKA TARNOBRZEG
Środa, godz. 15
Boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Narutowicza 9
Bardzo ciekawy pojedynek sparingowy czeka naszych piłkarzy, a także kibiców w środowe popołudnie. Przypomni o sobie Artur Kupiec, trener, współtwórca ostatnich sukcesów Broni. Przyjedzie w roli przeciwnika, jako trener drugoligowej Siarki Tarnobrzeg. Nasi piłkarze będą chcieli z jak najlepszej strony przypomnieć się byłemu szkoleniowcowi.

Artur Kupiec przez blisko sześć lat prowadził seniorski zespół Broni. Od listopada jest już w Tarnobrzegu i ze swoim nowym zespołem nie przegrał ośmiu ostatnich meczów sparingowych. W środę przywiezie najmocniejszy skład, aby drużyna odniosła kolejne zwycięstwo. Poza tym będzie chciał się zrewanżować (sobie) za porażke w ostatnim sparingu, gdyż pod jego wodzą roku temu Broń rozgromiła Siarkę 5:1.

– Od tamtej pory jest to już zupełnie inny zespół i nie zwracałbym uwagi na tamten sparing. Poza tym to trener Artur jest w lepszej sytuacji, bo zna naszą drużynę od podszewki. Wie jakie są słabe strony poszczególnych zawodników i jak wykorzystać nasze słabości. Ale ja jestem zadowolony z takiego obrotu, bo zobaczę nasze słabe strony, wyciągnę wnioski z błędów. Poza tym mam nadzieję, że moi zawodnicy będą chcieli przypomnieć się swoujemu trenerowi z jak najlepszej strony – mówi obecny trener Broni, Konrad Główka.

Artur Kupiec wystąpi też poniekąd w roli przeciwnika swojego brata, bo w naszym zespole gra Wojciech.

W naszej drużynie coraz mniej kontuzji. Do treningów powrócili Łukasz Pakos i Bartek Książek. Nie zagrają jedynie Paweł Maciejczak i Daniel Złoch. Zapraszamy na sparing.