Artur Kupiec zostaje w Broni

Artur Kupiec zostaje w Broni Radom. Członkowie zarządu byli jednomyślni i w pełni zaufali trenerowi trzecioligowego zespołu. On sam również nie ukrywa, że ma jeszcze coś do zrobienia w klubie z Plant. Ma też zgode na częściową przebudowę drużyny, aby była na tyle mocna, by skutecznie powalczyć za rok o awans do drugiej ligi.

– Analizowaliśmy pracę trenera i dostał wysoką ocenę. Dlatego nie ma mowy, aby dokonywać zmian – mówi prezes naszego klubu, Artur Piechowicz.

– Doskonale wiem, że niektórzy mogą mieć mnie dosyć, ale ja jestem wychowankiem Broni, identyfikuję się z tym klubem i już nie mogę doczekać się nowego stadionu. Cieszę się, że zarząd tak pozytywnie ocenił moją dotychczasową pracę – czytamy na portalu echodnia.eu wypowiedź trenera Artura Kupca.

W piątek o godz. 19 jak już informowaliśmy, trener Kupiec poprowadzi Broń w potyczce towarzyskiej z Centrum Radom. Pierwszym nowym zawodnikiem jaki pojawi się na testach w Broni jest 18-letni Kamil Orłowski, pomocnik IV-ligowej Nadnarwianki Pułtusk.

Wiecej kadrowych zmian zauważalnych będzsie dopiero w lipcu gdy zespół rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Prawdopodobnie do zespołu dołączy 2-3 nowych zawodników z zewnątrz.

– Jeśli przyjdą nowi gracze, to niestety czterech, a może pięciu najsłabszych graczy z obecnej kadry będzie musiało odejść – zapowiada szkoleniowiec.

Jutro podamy dokładny rozkład meczów sparingowych. Pierwszy sparing lipcowy Broń zagra na wyjeździe z Juventą Starachowice.

PODOBNE WPISY