Wczoraj dotarła do nas bardzo dobra informacja - w przyszłym sezonie nasza drużyna Broni 2001 zagra w I lidze mazowieckiej!Tak jak w poprzednich latach do ligi mazowieckiej awansowały 3 drużyny z naszego okręgu. Trenerowi Konradowi Tarce i jego piłkarzom życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim.