Bardzo dobra druga połowa

BROŃ RADOM - ENERGIA KOZIENICE 2:1 (0:1)
0:1 Suchodolski 6
1:1 Chrzanowski 60
2:1 Leśniewski 61

ZDJĘCIA TUTAJ
Broń: Michałek (46 Młodziński) - Noheem, Kupiec, Kobylarczyk (46 Gorczyca), Budziński, Rdzanek (60 Chudziński), Doliński (46 Chrzanowski), Kourou, Zietek (46 Leśniewski), Oziewicz (75 Wojciechowski) , Ciupiński (68 Teboh).

Energia: Stachurski - Molenda, Jańczyk, Walasek, Strąg, Matysiak, Czaplarski, Pełka, Kołodziejczyk, Seremak, Suchodolski oraz Minda, Kalinka, Ogonek, K. Kłos, J. Żak.

Po chaotycznej pierwszej i bardzo dobrej drugiej połowie, Broń pokonała czwartoligową Energię Kozienice Janików. Cieszą kolejne gole młodych graczy, którzy wchodza do zespołu seniorów, Jakuba Chrzanowskiego i Dominika Leśniewskiego.

Przed przerwą Broń nie umiała sobie poradzić z dokładnie grającą ekipą gości. Brakowało dokładnego, ostatniego podania, wykończenia akcji. Już w 6 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony, Suchodolski dokładnym strzałem głowa zdobył gola.
W 15 minucie mogło być 1:1, ale Michał Doliński nie trafił z kilku metrów w dogodnej okazji. W 30 minucie bliski szczęścia był Arkadiusz Oziewicz, który ładnie uderzył po ziemi.

Kozieniczanie mogli też podwyższyć rezultat, gdy głową w jednego z naszych defensorów strzelił Grzegorz Seremak.

Druga połowa byóła juz zupełnie inna. Goscie mieli problemy, aby wyjść z własnej połowy. Już w 48 minucie kozieniczanie mieli dużo szczęscia. Najpierw do pustejj bramki nie trafił Leśniewski, a w kolejnej akcji Daniel Ciupiński trafił w poprzeczkę.
Wyrównanie padło dopiero w 60 minucie. Kuba Chrzanowski sprytnie wyłuskał piłkę defensorom Energii i technicznym strzałem przelobował starszego o 25 lat (!!!) Mindę.

W 61 minucie Broń wyszła na prowadzenie, gdy po zagraniu Daniela Ciupińskiego zrehabilitował się Dominik Leśniewski.
Goli powinno być dla Broni jeszcze więcej. W 66 min Chrzanowski ponownie oszukał defensorów Energii, ale „Lesio” minimalnie spudowa. Kilka chwil pniej w sztuacji sam na sam Minda wygrał pojedynek z Arkadiuszem Chudzińskim.

Był to bardzo pożyteczny mecz sparingowy dla obu zespołów. W kolejnej grze kontrolnej Broń zmierzy się z Wierną Małogoszcz.

Zdjęcia i video niebawem.

PODOBNE WPISY