Bardzo solidny rywal

BROŃ RADOM - ŁYSICA BODZENTYN
Środa, godz. 17.30, boisko w Jedlni Kościelnej

Pikarze radomskiej Broni w środę, rozegrają trzeci mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. Naprzeciw naszej drużyny zobaczymy Dariusza Kozubka, który swego czasu cieszył oczy kibiców Broni, swoją grą. Początek meczu o godz. 17:30 w Jedlni Kościelnej.

Jeszcze nie tak dawno w Łysicy grali byli Broniarze, Przemysław Cichoń, Marcin Kośmicki, Łukasz Ubożak, Łukasz Szymoniak oraz Dariusz Kozubek. Spośrd nich zostali tylko dwaj ostatni. Do zespołu z Bodzentyna powrócił po okresie wypożyczenia, Mirosław Kalista,. którego chciał mieć u siebie trener Tomasz Dziubiński, ale ostatecznie do transferu nie doszło. Faktem jest, że Łysica ma bardzo mocny zespół co potwierdziła nawet w ostatni weekend zwycięzając z Szydłowianką Szydłowiec 6:1.

W naszej drużynie coraz mniej zagadek. Kadra powoli się zgrywa, a trener spokojnie przygląda się postępom w grze. W bramce Broni zagra Kevin McMullin, zaś w pomocy Nigeryjczyk Oshikoja Aijibola oraz Tunezyjczyk Wajih Bouchniba. Dwaj ostatni są już właściwie jedną nogą w zespole Broni. Golkiper z kolei musi udowodnić swoją przydatność do zespołu.

Trener Tomasz Dziubiński szuka jeszcze napastnika. Nie wiadomo jednak, czy będzie ktoś testowany już w tą środę.

Zimą w meczu Broń – Łysica padł remis 4:4 (na zdjęciu)

PODOBNE WPISY