Bargieł i Czarnecki (raczej) w Broni

Kamil Czarnecki będzie prawdopodobnie zawodnikiem Broni Radom. Do treningów przy N9 powrócił Kacper Bargieł. Obaj raczej zostaną w zespole choć nauczeni przykładem Roberta Kowalczyka, niczego nie mozna przesądzać.

Czarnecki w ostatnich latach należał do czołowych strzelców klasy okręgowej. Dla 24-letniego napastnika Oronki, jest to ostatni dzwonek, aby spróbować swoich sił w wyższej lidze. Rozegrał bardzo dobry mecz sparingowy w sobotę przeciw Avii Świdnik. Szkoda tylko, że nie wykorzystał dwóch dogodnych okazji, ale i tak jego występ należy uznać za pozytywny. Tego samego dnia, Czarnecki zagrał w sparingu w barwach Szydłowianki. Tam również działaczom przypadł do gustu, ale sam zawodnik czeka na decyzję trenera Konrada Główki.
– Chcę, żeby Kamil Czarnecki trenował z nami i spróbował swoich sił w trzeciej lidze – mówi trener Główka.

Kacper Bargieł, obrońca Broni powrócił po testach w Pogonii Grodzisk Mazowiecki. Dość blado wypadł tam w dwóch przegranych sparingach i to już od klubu z Grodziska zależeć będzie, czy Kacper odejdzie. Ma ważną umowę z Bronią, ale ze względów osobistych chciał grać bliżej domu. 

Uznania w oczach trenera na razie nie znalazł Nigeryjczyk Georghe Gilmore. Na tle naszych młodych pomocników Filipa Menerta, czy Rafała Barankiewicza nie wypadł lepiej.

O sprawach kadrowych będziemy informować na bieżąco.

PODOBNE WPISY