Będą derby, będą gole i emocje

Kolejny ciekawy weekend czeka nasze młodzieżowe zespoły. Ekipy Ekstraligowe zagrają na wyjazdach, ale pozostałe ekipy grać będą u siebie i emocji z pewnością nie zabraknie. Zwłaszcza w niedzielę będzie ciekawie, kiedy to w meczu I ligi Broń zagra w derbach z Radomiakiem, który prowadzi w tabeli i jeszcze nie przegrał meczu.

Ekstraliga rocznika 1999
WISŁA PŁOCK – BROŃ RADOM
Sobota, godz. 13
W pierwszym meczu Broń gładko i w dobrym stylu pokonała Wisłę. Płocczanie mają na swoim koncie pięć punktów i zaciekle walczą o utrzymanie. Natomiast nasza Broń ma jeszcze szanse na wygranie Ekstraligi.

Ekstraliga 2000
NAPRZÓD BRWINÓW – BROŃ RADOM
Niedziela godz. 11
Broń zajmuje czwarte miejsce w tabeli i byłoby dobrze, gdyby wygrała. Ma dużą szansę na podium. Gospodarze jak na razie zajmują szóstą lokatę, ale mają tylko cztery punkty mniej.

I liga 2001
BROŃ RADOM – MSPN RADOMIAK RADOM
Niedziela o godz. 11
Bardzo ważny i trudny pojedynek Broni, która gra z kandydatem do awansuj. Lider zremisował dotąd tylko jeden mecz, a pozostałe wszystkie wygrał. Derby rządzą się swoimi prawami i liczymy, że drużyna trenera Konrada Tarki sprawi niespodziankę.

Ekstraliga 2002
Escola Varsovia – BROŃ RADOM
Sobota, godz. 15
Drużyna trenera Marka Siwaka zajmuje szóste miejsce w tabeli, zmierzy się z czwartą Escolą, zespołem mocnym i wymagającym. W Radomiu to Broń była górą i wygrała 2:0.

I liga radomska 2003
Broń Radom – Zwolenianka – przełożony na 7 czerwca

I liga radomska 2004
BROŃ RADOM – MŁODZIK RADOM
sobota godz. 11
Po wygranej z Radomiakiem, aby utrzymać się w tabeli, drużyna musi wygrać kolejny ciężki, derbowy mecz z Młodzikiem.

II liga radomska 2004
BROŃ II RADOM – SZYDŁOWIANKA
Sobota, godz. 14.30

I liga radomska 2005
Broń Radom – Lider Lipsko
Niedziela godz. 10   

PODOBNE WPISY