Będzie II liga?!!

W zwiazku z wycofaniem się KSZO Ostrowiec Świętokrzyski z rozgrywek II ligi ( w grupie wschodniej zostało 15 drużyn zamiast 18) , PZPN podjął decyzję o rozpisaniu konkursu na "dziką kartę" w  grupie wschodniej II ligi w przyszłym sezonie. Okazuje, że jednym z głównych faworytów do "dzikiej karty" jest właśnie nasza Broń! 

W przypadku, gdy liczba spadkowiczów z I ligi do grupy wschodniej II ligi i drużyn awansujących z III ligi nie dopełni liczby 18 drużyn, wakaty zostaną uzupenione w drodze konkursu na „dziką kartę”. Broń już wysłała wniosek i z nieoficjalnych informacji, jakie otrzymaliśmy z PZPN- ze względu na stabilny budżet i nowy stadion- jest głównym faworytem do miejsca w II lidze, o ile nie wywalczy awansu na boisku.
Prezes Artur Piechowicz powiedział naszemu serwisowi: ” Broń będzie walczyła o awans do II ligi przede wszystkim na boisku, ale jeśli pojawia się także szansa na znalezienie się w II lidze w najbliższym sezonie w inny sposób- postaramy się ją wykorzystać, a nowi sponsorzy klubu i nowy stadion o raz drużna oparta na wychowankach jest naszym wielkim atutem”.
O rozwoju sprawy będziemy informować na bieżąco.

PODOBNE WPISY