Bez Kozubka i Szymoniaka?

W najbliższą sobotę w meczu z Ceramiką Opoczno, trener trzecioligowej Broni Radom, Artur Kupiec może mieć problem z zestawieniem lewej strony na boisku. Łukasz Szymoniak na pewno nie zagra, a Dariusz Kozubek robi co może, aby wystąpić.

Źródło: echodnia.eu

Wczoraj informowaliśmy o tym, że w zespole Broni kontuzjowani są Damian Sałek i Łukasz Szymoniak. Na szczęście uraz tego pierwszego nie jest na tyle poważny, aby wykluczyć go z gry. Gorzej wygląda sytuacja z Szymoniakiem, którego czeka około dwóch tygodni przerwy w treningach. Ma nadciągnięte więzadła w kolanie. Nie wystąpi w sobotnim meczu z Ceramiką Opoczno, zabraknie go też prawdopodobnie tydzień później w potyczce z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

O ile Szymoniaka, lewego obrońcę z powodzeniem może zastąpić Łukasz Ubożak, to nie wiadomo kto mógłby zastąpić Dariusza Kozubka, lewego pomocnika. Ten narzeka na ból łydki i od poniedziałku bierze zastrzyki.

– Wychodzi okres przygotowawczy na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Dostałem trochę odpoczynku w piątek potrenuję z zespołem i zrobię wszystko, aby w sobotę zagrać – mówi Kozubek.
Na ból pięty narzeka też Adrian Dziubiński, ale nie ma zagrożenia, aby w sobotę nie wyszedł na plac gry. Przypomnijmy, że mecz z Ceramiką Opoczno rozegrany zostanie o godzinie 16 na stadionie w Kozienicach, przy ul. Sportowej 3.

PODOBNE WPISY