Bez Sałka i Ankurowskiego

W najbliższą sobotę Broń zagra na własnym boisku z Legią II Warszawa. Niestety w tym meczu nie zagramy w najmocniejszym zestawieniu. Za nadmiar żółtych kartek pauzować będą Paweł Ankurowski i Damian Sałek. W środku defensywy za Pawła prawdopodobnie od pierwszych minut wyjdzie Dawid Sala, natomiast w środku pomocy za Damiana Sałka zobaczymy przypuszczalnie Wajiha Bouchnibę lub Emila Więcka.

Po sobotnim meczu w Kozienicach nastroje są fatalne i to nie tylko u piłkarzy, ale również u władz klubu i kibiców. Tak jak już pisaliśmy – ciężko doszukać się pozytywów. Na szczęście sytuacja nie jest jeszcze krytyczna, czołówka tabeli nie uciekła daleko i zespół musi zdobywać punkty.

Jeszcze nie wiadomo w jakim składzie przyjedzie do Radomia, Legia. W ekstraklasowym zespole z funkcji trenera odwołano Henninga Berga. Jego następca ma dużo czasu, bo w weekend jest termin reprezentacyjny i ekstraklasa pauzuje. Może się tak zdarzyć, że nowy trener po prostu oddeleguje do Radomia kilku piłkarzy pierwszej drużyny, aby w Radomiu osobiście im się przyjrzeć.

Mecz Broń – Legia II już w sobotę o godz. 18

PODOBNE WPISY