Bez zbędnego ciśnienia. Zapraszamy na mecz

BROŃ RADOM - LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
Sobota, godz. 18

Dwie mocne drużyny trzecioligowe w sobotni wieczór staną naprzeciw siebie. Na stadionie przy N9 w atmosferze sztucznych świateł i przy głośnym dopingu, zwycięzca może być tylko jeden. Wierzymy, że będzie to właśnie Broń, która po swojej stronie ma sporo atutów.

Drużyny powinna wyjść na boisko z takim samym nastawianiem jak w Kutnie. Mocno osłabiony zespół na przekór wszystkiemu wyszedł na boisko, zagrał bez większego ciśnienia i pokazał wszystko co najlepsze. Teraz może być tak samo.

Sytuacja kadrowa naszej drużyny powoli się poprawia. Po pauzie za kartki wracają do gry Mariusz Marczak oraz Norbert Rdzanek. Wciąż kontuzjowany jest Ajibola Oshikoja. Nie wiadomo natomiast czy gotowi do gry będą Mikołaj Skórnicki oraz Michał Bojek.

Lechia Tomaszów Mazowiecki podobnie jak Broń, od dwóch zwycięstw rozpoczęła ligową wiosnę. Tomaszowienie pokonali 2:1 rezerwy Widzewa Łódź, wygrali też z Mazurem Karczew.
W rundzie jesiennej na boisku Lechii padł bezbramkowy remis.

BILETY KUPUJEMY WCZEŚNIEJ
Zachęcamy, aby bilety na mecz kupować wcześniej, najlepiej w piątek w przedsprzedaży. Kasy od strony Narutowicza 9 będą czynne w godz 17-19. Z kolei w dzień meczu obie kasy, również ta od Parku, będą czynne w godz. 16.30. Panie oraz dzieci do lat 12 wchodzą za darmo.
Przypominamy też, że za przysłowiowego piątaka na mecze Broni wchodzą ojcowie piłkarzy, którzy trenują w młodzieżowych zespołach Broni.

Mecz poprowadzi sędzia Trawiński z Warszawy,

PODOBNE WPISY