Bilety już od czwartku

Już od czwartku rozpoczyna się przedsprzedaż biletów na sobotni mecz Broni Radom z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Godziny otwarcia kas nie zmieniają się i będą czynne tak jak to miało miejsce przed spotkaniem z Sokołem. Zbliża się bardzo emocjonujący mecz, na który już teraz zapraszamy. Będzie to okazja do gorącego przywitania nowego zawodnika, Mammadou Falla.

Przypominamy!
Bilety będą od strony ul. Narutowicza sprzedawane w czwartek w godzinach 17-19, w piatek w godz. 17 – 20 oraz w sobotę od godz. 12. Z kolei bilety od strony parku sprzedawane będą w dzień meczu od godz. 14. Kobiety oraz dzieci do lat 12 też wchodzą za darmo, ale muszą zgłosić się do kasy po darmowy bilet w przeciwnym wypadku nie przejdą przez elektroniczną bramkę. Każda osoba, która będzie nabywać lub otrzymywać bilety po raz pierwszy, musi zglaszać się do kasy z numerem PESEL. Dane osób, które kupowały bilet na poprzednie mecze są już w bazie danych, ale powinny mieć przy sobie dokument tożsamości podczas zakupu biletu oraz przy wejściu na stadion.
Po raz kolejny apelujemy, aby nie czekać na zakup biletu do soboty na 15 minut przed pierwszym gwizdkiem. Osoby, które kupiły bilet w czwartek, piatek lub stosunkowo wcześniej w sobotę, chwalą sobie wejście na obiekt. Zapraszamy na mecz!

PODOBNE WPISY