Bilety na Mazur

Z racji na czwartkowe święto, przedsprzedaż biletów na pojedynek z Mazurem Karczew odbywać się będzie w piątek w godz. 17-20 w kasie stadionu od strony ul. Narutowicza 9. W sobotę natomiast od godz. 11.30 sprzedaż odbywać się będzie w dwóch kasach, również tej od strony parku. Serdecznie zapraszamy na mecz, bo jest to już ostatni pojedynek Broni na swoim stadionie. Na kolejny trzeba będzie czekać przez wiele długich zimowych miesięcy. Po meczu z Mazurem, naszą drużynę czekają dwa wyjazdy, na Ursus Warszawa i zaległy z Wartą Sieradz.
Mecz Broń - Mazur w sobotę o godz. 13.30
Bilety tradycyjnie będą w cenie 10 i 5 złotych Kobiety oraz dzieci do lat 12 wchodzą za darmo. Przypominamy, że po darmowe bilety również trzeba zgłosić się do kasy, aby wejść przez elektroniczną bramkę na obiekt.
UWAGA! Jeśli Twoje dziecko trenuje w Broni, wejdziesz na mecz ZA "PIĄTAKA"!!!

Informacja dla ewentualnej zorganizowanej grupy kibiców Mazura Karczew. Żeby wejść na sektor drużyny przyjezdnej, czekamy na listę gości (imię, nazwisko, nr Pesel) do piątku do godz. 12. Listę należy przesłać faxem (tel 48-385-10-01) lub mailem klub@bronradom.pl