Bilety od czwartku, a mecz w piątek

Już w najbliższy piątek nasza Broń rozegra mecz z Mazurem Karczem. Nie gramy w weekend, a to ze względu na odbywające się na naszym stadionie mistrzostwa Polski młodzików w lekkiej atletyce. Bilety na ten pojedynek można już w czwartek.

Po dwóch porażkach z rzędu piłkarze z pewnością potrzebować będą wsparcia kibiców. Podczas okresu przygotowawczego naszym piłkarzom też zdarzyły się dwie porażki (z Orlętami i Granetem) i już przpowiadano im rycxhły spadek. Jest więc nadzieja, że w piątek nastąpi poprawa gry.

Bilety na ten mecz można kupić w kasie od strony ul. Narutowicza w czwartek w godz. 17 – 20. Obie kasy będą czynne w piątek od godz. 15.30. w cenie 10 zł i 5 zł (ulgowy). Dzieci do lat 12 pod opieką osoby dorosłej wchodzą za darmo. Również panie mają darmowe wejściówki na nasze mecze. Trzeba jednak zgłosić się do kasy z numerem PESEL, aby został wydany bilet zerowy.

Jedna ważna prośba. Prosimy o posiadanie dokumentu tożsamości! Prosimy też o kupowanie biletów w przedsprzedaży lub spostunkowo wcześniej przed meczem, bo potem tuż przed pierwszym gwizdkiem tworzą się kolejki przy kasie.

Informujemy kibiców Mazura Karczew że jeśli wybierają się na mecz swojej drużyny zorganizowaną grupą – muszą do czwartku do godz. 15 na adres mail klub@bronradom.pl lub faxem 48-385-10-05 przysłać listę osób z numerami PESEL. Takie niestety są wymogi imprez masowych.

BROŃ – MAZUR – piątek godz. 17 przy sztucznych światłach

PODOBNE WPISY