Bilety od piątku. Czekamy na listę gości

W sobotę rozegrany zostanie mecz ósmej kolejki II I ligi pomiędzy Broni Radom, a Targówkiem Warszawa. Pojednek zapowiada się bardzo ciekawie. Nasza Broń gra bardzo dobrze, rywale też się przełamali, porowadzi ich nowy trener, a do tego prawdopodobnie w sektorze gości pojawią się fani z Warszawy. Informacje o biletach w dalszej części. Na ten mecz nie trzeba szczególnie zachęcać.

Bilety na sobotni mecz będą sprzedawane w cenie 10 zł i 5 zł (ulgowy). Dzieci do lat 12 pod opieką osoby dorosłej wchodzą za darmo. Również panie mają darmowe wejściówki na nasze mecze. Trzeba jednak zgłosić się do kasy z numerem PESEL, aby został wydany bilet zerowy. Wejściówki w kasach stadionu od strony ul. Narutowicza będzie można kupić w piątek w godz. 17-20 oraz w sobotę w dodatkowo w kasie od strony ul. Broni od godz. 15.30.

Informujemy kibiców GKP Targówek, że jeśli wybierają się na mecz swojej drużyny – muszą do piątku do godz. 14 na adres mail klub@bronradom.pl lub faxem 48-385-10-05 przysłać listę osób z numerami PESEL. Takie niestety są wymogi imprez masowych.
Szykuje się świetne widowisko, oby zwycięskie dla naszej Broni. Pojedynek rozpoczyna się o godz. 17.

PODOBNE WPISY