Bogaty młodzieżowy weekend

Pod znakiem trudnych, wyjazdowych meczów przebiegać będzie weekend z udziałem młodzieżowych drużyn Broni Radom. Nasze Ekstraligowe ekipy zagrają w Piasecznie i Warszawie. Z kolei roczniki 2001 i 2003 zagrają derbowe pojedynki z Radomiakiem. Seniorzy w niedzielę grać będą u siebie z Energią Kozienice, ale o tym napiszemy w oddzielnej informacji. Do rozgrywek ligowych przystępują też najmłodsi czyli roczniki 2006, 2007 i 2008.

Ekstraliga 1999
MKS PIASECZNO – BROŃ RADOM
Niedziela godz. 13
Broń zajmuje drugie miejsce w tabeli, ma 4 pkt straty do Polonii Warszawa. Nasz zespół wyjeżdża do przedostatniego MKS Piaseczno. Nasza drużyna jest faworytem,ale chcąc wygrać mecz, musi poprawić skuteczność, bo ten element w ostatnich meczach szwankował najbardziej.

Ekstraliga 2000
ESCOLA WARSZAWA – BROŃ RADOM
Niedziela godz. 15
Popularne „Kionki”, czyli podopieczni trenera Marcina Krzoska zajmują trzecią lokatę i zagrają z mocnym sąsiadem w tabeli. Warszawska „Barca” zajmuje czwarte miejsce. Wygrana przybliży nasz zespół do tego, aby zakończyć rywalizację na podium.

I mazowiecka liga
AS Radomiak – BROŃ RADOM
Sobota godz. 13, boisko LO Staszic (ul. 11 listopada)
Drużyna trenera Konrada Tarki ma ogromną szansę na zwycięstwo, bo AS Radomiak zamyka tabele. Jednak derby zawsze rządzą się swoimi prawami. Nasi młodzi gracze muszą być mocno zmobilizowani, bo nawet z outsiderem będzie cieżko o wygraną

Ekstraliga 2002
POLONIA WARSZAWA – BROŃ RADOM
Sobota godz. 15
Broń jest 3 w tabeli, a Polonia 6, jednak oobie ekipy w tabeli dzieli zaledwie trzy punkty. Liczymy na niespodziankę i wygraną chłopców Marka Siwaka, ale zdajemy sobie sprawę, że na Konwiktorskiej zawsze grało się ciężko.

I liga radomska rocznik 2003
SP RADOMIAK – BROŃ RADOM
Sobota godz. 10
Nasz zespół zajmuje trzecie miejsce, ale do lidera ma już osiem punktów straty. Jednak trzecie miejsce daje awans do I ligi Mazowieckiej, więc chłopcy powinni powalczyć o tą premię. Szkółka Piłkarska Radomiak zajmuje przedostatnie miejsce z 5punktami.

I liga radomska 2004
BROŃ RADOM – PROCH PIONKI
Sobota godz. 9.30
Obie drużyny dzieli zaledwie dwa punkty i szykuje się emocjonujące widowisko.

I liga radomska 2005
ORLIK RADOM – BROŃ RADOM

Piątek godz. 18
Już dziś wieczoirem chłopcy trenera Krzysztofa Banaszkiewicza zagrają na wyjeździe z Orlikiem Radom.

Młodsze roczniki w najbliższy weekend rozpoczynają swoje rozgrywki w radomskich ligach orlików i żaków. Postaramy się po zakończonym weekendzie podać wyniki wszystkich zespołów. Relacje z meczów starszych roczników od 1999 do 2005 będziemy zamieszczać na bieżąco.

PODOBNE WPISY