Bolesław Strzemiński trenerem Broni II

Bolesław Strzemiński doświadczony szkoleniowiec, postać dobrze znana w regionie radomskim - od wtorku prowadzić będzie rezerwy radomskiej Broni. W ostatnim czasie trener prowadził zespoły czwartoligowe z regionu radomskiego - Pilicę Białobrzegi, Oskara Przysucha i Proch Pionki.
- Jesteśmy po rozmowach z Panem Bolesławem. Sam zdecydował się, że chce pomóc w szkoleniu młodzieży. Chcemy korzystać z jego doświadczenia i liczymy na dobrą współpracę - mówi Maciej Wesołowski, dyrektor sportowy Broni Radom.

Asystentem Bolesława Strzemińskiego będzie Wiktor Kupiec, który współpracuje również z pierwszym zespołem i ma być łącznikiem między trzecioligową i A – klasową drużyną.
Bolesław Strzemiński ma 66 lat, a w przeszłości był zawodnikiem Broni Radom. Urodził się w Sosnowcu i w miejscowym Zagłębiu rozpoczynał karierę piłkarską. Potem był Górnik Wojkowice, Radomiak Radom, Orzeł Wierzbica, Broń Radom i Victoria Jaworzno. Jako trener przez siedem lat pracował w Radomskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej, a potem pracował w wielu klubach regionu.

Jeszcze dziś poinformujemy o nowych dwóch, młodych trenerach, którzy rozpoczynają pracę w Akademii Broni. 

PODOBNE WPISY