Broń 2004: Czwarte miejsce w Ostrowcu

Od piątku do niedzieli chłopcy z rocznika 2004 brali udział w silnie obsadzonym turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim. W stawce dziewięciu drużyn z całej Polski, podopieczni trenerów Roberta Rogali i Krzysztofa Banaszkiewicza zajęli dobre czwarte miejsce. Turniej zdecydowanie i zasłużenie wygrała drużyna AP 21 Kraków prowadzona przez byłych reprezentantów Polski Tomasza Frankowskiego I Mirosława Szymkowiaka przed Jagiellonią Białystok i Rakowem Częstochowa.

Relacja i wyniki w rozwinięciu
FOTOGALERIA TUTAJ

W turnieju zaprezentowaliśmy bardzo zmienną formę. W piątek dwa bardzo dobre mecze – wygrany z Celsium Skarżysko 2-0 i zremisowany z KSZO Ostrowiec 0-0, a następnie wygrany w rzutach karnych 2-1 po dwóch kapitalnych interwencjach Igora Chebdowskiego. Sobotę rozpoczęliśmy od bardzo dobrego meczu z Jagiellonią Białystok. Po bardzo dobrej grze zremisowaliśmy z bardzo mocną „Jagą” 0-0 stwarzając w meczu dwie bardzo klarowne sytuację bramkowe, a sami nie dopuściliśmy przeciwników pod naszą bramkę.
Drugi mecz tego dnia to bardzo trudny mecz ze stołeczną Gwardią. Po słabej grze naszej drużyny wygrywamy 1-0 po pięknej akcji Kuba Wiechecki – Adrian Grudzień – Jarek Kot. Kolejne spotkanie to bój z Rakowem II Częstochowa. Po słabej grze remisujemy 0-0 chociaż w tym meczu znowu marnujemy dwie 100% sytuację.
IV mecz w sobotę to pojedynek z faworytem turnieju AP 21. Po jednym błędzie w defensywie przegrywamy ten wyrównany pojedynek 1-0. Niedzielę zaczynamy od meczu z Rakowem I. Ten mecz zasłużenie przegrywamy 1-0. Mało w tym meczu stworzyliśmy sytuacji bramkowych i popełniliśmy błąd w defensywie. Drugi mecz to zdecydowane i za niskie zwycięstwo nad GKS Katowice. Dwie bramki Kacpra Ambrozika i gole Karola Stępnia i Wiktora Chłopeckiego dały nam wygraną 4-0. W ciągu ośmiu meczy pokazaliśmy że jesteśmy bardzo dobrze z organizowani w grze defensywnej. Straciliśmy tylko dwie bramki co zasługuję na wyróżnienie. Niestety zdecydowanie gorzej wyglądamy w ofensywie. Po raz kolejny zawiodła nas skuteczność. Marnowaliśmy zbyt wiele dobrych, czystych sytuacji. Na koniec turnieju Kacper Ambrozik i Kuba Wiechecki odebrali nagrody dla najlepszych zawodników w naszej drużynie.
Wyniki Broni
Celsium Skarżysko – Broń Radom 0:2
KP KSZO 1929 – Broń Radom 0:0 k. 1:2
MOSP Jagiellonia B. – Broń Radom 0:0 k. 2:1
Broń Radom – Gwardia Warszawa 1:0
Broń Radom – Raków II Cz. 0:0 k. 2:3
Raków I Cz. – Broń Radom 1:0
GKS Katowice – Broń Radom 0:4

PODOBNE WPISY