Broń 2007 z Ustronia grała w Warszawie

Chłopcy z Broni Radom, z rocznika 2007, na codzień trenujący na osiedlu Ustronie wzięli udział w Warszawie w silnie obsadzonbym turnieju. Zdołali pokonać między innymi Legię Warszawa. Ostatecznie zajęli siódme miejsce i przeżyli fajną przygodę.

MINI-FOTOGALERIA TUTAJ
Wyniki w rozwinięciu

Grupa Ustronie, trenera Piotra Mindy – rywalizowała w Ogólnopolskim Turnieju FOOTBALL TEAM WINTER CUP 20017 w Warszawie.Uczestniczy turnieju podzieleni zostali na dwie grupy po 7 drużyn. Nasza drużyna rywalizowała w grupie B

Orły Zielonka I 0:1
Legia Warszawa 3:0
Mazowsze Grójec 0:3
Widok Lublin 2:0
FC Dynamo Mińsk 1:5
GKS Chynów 0:3
Zdobywając 12 pkt. z bilansem bramek 13-6 nasza drużyna awansowała do grupy mistrzowskiej, w której oprócz Legi Warszawa, Orłów Zielonka, Widoku Lublin znalazły się Syrenka Soccer School Poland , Marcovia Marki i Bałtyk Koszalin. Ostatecznie nasi chłopcy zajęli 7 miejsce w turnieju.

– Udział w turnieju zapewnił chłopcom doskonałą zabawę, doświadczenie i możliwość zmierzenia się z bardzo silnymi rywalami – powiedział nam trener Minda. 

Dzieci z Ustronia i okolic, które chciałyby trenować w Broni Radom, mogą kontaktować się ze szkoleniowcem – pod numerem telefonu:  888-791-794

PODOBNE WPISY