Broń- Beniaminek 1:3

W dzisiejszym meczu trampkarze z rocznika 1994 przegrali derbowy pojedynek z Beniaminkiem. Niestety, nie pozostawili swoją grą i postawą dobrego wrażenia.
Pierwsza połowa to mecz w którym wbyło sporo walki, z niezbyt dużą ilością sytuacji z których mogłyby paść bramki. Jednak drużynie gości udało się strzelić gola po ładnej akcji pod naszą bramką.
Niestety, druga połowa bardziej przypominała już sceny z filmu „Piłkarski poker”. Wprawdzie już na początku naszym piłkarzom udało się wyrównać po bardzo nietypowym i szczęśliwym strzale. Dalszy ciąg meczu wyglądał już niestety na „z góry ułożony scenariusz”. Najpierw błąd obrony w polu karnym i mimo efektownej parady bramkarza, piłka znalazła się w siatce. Niedługo później bramkarz Bronimógł zebrać brawa za obornę silnie strzelanaego wolnego z 17 metrów, niestety piłka wypadła z rąk i rywal z nabliższej odległości wpakował ją do siatki. Końcówka meczu to gra w której nikt nikomu już nie chciał zrobić krzywdy.
Dzisiejsze zwycięstwo pozwala Beniaminkowi na grę w I lidze mazowieckiej.
Wiek 15 lat to jeszcze czas długiej nauki, także na boisku i to nie tylko samych tajemnic warsztatu piłkarskiego. To także nauka pewnych postaw. Panowie, młodzi broniarze- „nie idźcie tą drogą” – nigdy więcej takich meczów!

PODOBNE WPISY