Broń gra w Sieradzu

WARTA SIERADZ - BROŃ RADOM 0:1 - mecz przerwany z powodu burzy

Bramki: Czarnecki 27
Warta:Wlazłowski - Bartłoszewski, Mitek, Nawrocki, Sosnowski, P. Kobierski, Bogołębski, Szyc, Idzikowski, Narożnik, M. Kobierski.
Broń: Młodziński - Jakubczyk, Kupiec, Więcek, Dobosz, Leśniewski, Sałek, Dziubiński, Bojek, Czarnecki, Nowosielski.
Sędzia główny: Piotr Adamczyk z Łodzi
O godz. 18 nasi piłkarze grają w Sieradzu z miejscową Lechią. Będziemy na żywo podawać wynik. Co ciekawe dla Warty jest to statni mecz na stadionie przed jego rozbudową. Być może niektórzy pamiętają, że Broń przed wyburzeniem starego stadionu 25 września 2010 roku ostatni mecz rozgrywała...z Wartą Sieradz.
MECZ PRZERWANY W 42 MINUCIE Z POWODU FATALNYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH


5 – faulowany Czarnecki z boku boiska przed polem karnym. Rywal zobaczył żółtą kartkę. Rzut wolny egzekwował Piotr Nowosielski, ale niestety bez zagrożenia
13 – rzut rożny dla Broni, małe zamieszanie, ale wybijają obrońcy.
16 – groźnie w naszym polu karnym, pada jeden z zawodników Warty, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego, za moment kontra,,,,i Piotrek Nowosielski marnuje świetną okazję. Trochę podskoczyłą mu piłka i nie trafił z kilku metrów.
19 – leje potężny deszcz, kibice schowali się pod trybunę
20 – Leśniewski wypuszczony dalekim podaniem, ale bramkarz Warty minimalnie szybszy
21 – kapitalna interwencja Młodzinskiego. Świetnie obronił strzał zza pola karnego
22 – Adrian Dziubinski uderza z 18 metrów i golkiper Warty sparował piłkę na rog. Damian Sałek głową strzela minimalnie obok bramki!!!
25 – Od kilku minut Broń na połowie gospodarzy
27 – Gooool dla Broni. Uderzał Nowosielski, bramkarz „wypluł” piłkę, a Kamil Czarnecki znalazł się gdzie powinien i trochę na raty wepchnął piłkę. Brawo Broń!!!
30 – przebudziła się Warta, groźny strzał zablokowany przez Wiktora Kupca
34 – kolejna dobra akcja gospodarzy, trochę szczęścia po naszej stronie
37 – anormalne warunki do grania, piłka staje w wodzie. Przed chwilą strzał przewrotką i Paweł Młodziński ratuje nas przed stratą gola
40 – sędzia przerwał mecz z powodu burzy z  piorunami. Zrobiło się naprawdę niebezpiecznie. Na razie obie drużyny uciekają do szatni
Jak powiedział nam kierownik Marek Chudziński, za kilkanaście mnut jest spotkanie kierowników obu drużyn u sędziów i będzie podjęte decyzja co dalej.

Być może niektórzy pamiętają, że Broń już raz pojechała do Sieradza….i była śnieżyca i mecz się nie odbył. 🙂
Pojawia się inny problem. Nawet jeśli tego meczu nie dokończymy, to….nie wiadomo kiedy dokończymy, bo nie ma już terminu. Mecz nie może być rozegrany po ostatniej kolejce sezonu.
* Jeszcze cały czas czekamy na decyzję. Najgorzej, że cały czas leje, a boisko już jest w fatalnym stanie. Było tu urwanie chmury
UWAGA! Mecz nie będzie dziś dokończony. Taką decyzję podjęli sędziowie w porozumiemiu z delegatem. W czwartek najprawdopodobniej decyzję podejmie Wydział Gier Mazowieckiego ZPN. Wówczas dowiemy się kiedy mecz będzie dokończony.

PODOBNE WPISY