Broń idzie na urlop (ZDJĘCIA)

Piłkarze Broni Radom mają już za soba ostatni trening przed urlopami. Wiemy już jak będzie wyglądać okres przygotowawczy, wiemy też kto szuka sobie nowego klubu. Ostatni trening odbył na głównej płycie. Drużynę odwiedził też na chwilę prezes MOSiR, Grzegorz Janduła, co widać na naszych zdjęciach.
(Czytaj w rozwinięciu)

FOTOGALERIA TUTAJ

Po ostatnim treningu piłkarze mieli kilkudziesięciominutowe spotkanie z zarządem klubu. Tak jak już pisaliśmy, do czwartku piłkarze mieli się określić, czy po spadku do czwartej ligi nadal będą chcieli reprezentować barwy Broni. Już wiadomo, że propozycję gry w wyższej lidze ma Adrian Dziubiński i małe są szanse, aby został w Broni. W naszym klubie na pewno nie zostanie Daiji Kimura. Wszystko wskazuje na to, że z zespołu odejdzie Piotr Prasek. Rezerwowy dotąd bramkarz nie zdołał wygrać rywalizacji z Pawłem Młodzińskim, a chce zmienić klub, aby grać. Być może z zespołu odejdzie Wiktor Kupiec, który mówił, że nie wyklucza studiów poza Radomiem. Wypożyczenie kończy się z Młodzika Radom, Sebastianowi Pryciakowi i raczej tego młodego gracza też już nie zobaczymy. Emil Więcek ma propozycję gry w Prochu Pionki, choć mamy nadzieję, że zdecyduje się pozostać przy N9.

Czy ktoś jeszcze ubędzie? Kto dojdzie do zespołu, kto będzie testowany? Na te pytania na razie nikt w klubie nie odpowie.

Wiadomo natomiast, że trenerem Broni nadal będzie Dariusz Różański. To on będzie odpowiedzialny za budowę zespołu na rundę jesienną.
– Pierwsze trzy treningi 27, 29 czerca oraz 1 lipca będą wprowadzające. Normalny cykl przygotowań zaczniemy 4 lipca. Rozegramy pięć meczów kontrolnych – mówi trener Różański.

Harmonogram meczów kontrolnych: 
16 lipca – Spartakus Daleszyce
20 lipca – Energia Kozienice
23 lipca – Lublinianka Lublin
27 lipca – Pilica Białobrzegi
30 lipca – Nida Pińczów.

Wszystkie mecze towarzyskie Broń rozegra na wyjazdach. Dokładne godziny i wszelkie zmiany będziemy nanosić na bieżąco.

PODOBNE WPISY