Broń jedzie do Ostrowca Św.

Mecz towarzyski
KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - BROŃ RADOM
Sobota godz. 11
W sobotę piłkarze Broni rozegrają na wyjeździe mecz towarzyski z wymagającym i wyżej notowanym przeciwnikiem. KSZO to szósty zespół trzeciej ligi. Drużyna ma tylko cztery punkty straty do liderującego Motoru Lublin. Ciekawostką na pewno jest fakt, że w pojedynku tym...brat zagra przeciwko bratu!

Ostrowiecki zespół będzie wiosną walczyć o awans do drugiej ligi. Dlatego dobrze, że nasz zespół ma możliwość skonfrontowania siły z mocnym przeciwnikiem na wyjeździe.
Nasza Broń do KSZO nie pojedzie w najmocniejszym składzie. Nadal na ból pleców narzeka Adam Imiela, ale od poniedziałku będzie już trenować na pełnych obrotach. Cieszy fakt, że lepiej się już czuje Kamil Czarnecki i powinien zagrać w sobotę.
Ciekawostką w tym pojedynku będzie występ napastnika KSZO, Michała Grunta, przeciwko obrońcy Broni – Marcinowi Gruntowi. Brat zagra przeciwko bratu. Mamy nadzieję, że to Marcin będzie miał więcej powodów do zadowolenia po tym meczu.

Andrzej Paprocki wybrał wyższą ligę i grę w Spartakusie, dlatego z dalszych testów w Broni zrezygnował. Akurat w tym przypadku nie jest to aż tak duże zmartwienie, bo w drugiej lini trener Artur Kupiec ma równie wartościowych graczy. Niewykluczone, że w Ostrowcu pojawi się ktoś nowy, ale więcej w tym temacie będzie wiadomo dopiero na miejscu.

Wynik meczu będzie można śledzić na bieżąco na naszym portalu od godz. 11

PODOBNE WPISY