Broń na legijnych warsztatach

14 trenerów pracujących w Broni Radom środę spędziło w Legii Warszawa. Stołeczny klub zorganizował warsztaty dla szkoleniowców z klubów partnerskich. Tematem zajęć był trening motoryczny. 

Video, między innymi wypowiedź wiceprezesa Broni, Piotra Kalinkowskiego, legia.com TUTAJ

Kursokonferencję oficjalnie otworzył dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Mazurek, który zaprosił kilkudziesięciu zebranych do wysłuchania prezentacji przygotowanej przez pracujących przy Łazienkowskiej trenerów ds. przygotowania motorycznego.

Wykład poprowadził zajmujący się pierwszym zespołem Cesar Sanjuan, który przez ponad godzinę omawiał najważniejsze aspekty treningu w poszczególnych grupach wiekowych. Po zakończeniu prezentacji słuchaczy zaproszono do zadawania pytań.

Po krótkiej przerwie uczestnicy wydarzenia przenieśli się ze skyboxu na boisko ze sztuczną nawierzchnią, gdzie przeprowadzono pokazowy trening. W zajęciach Cesarowi Sanjuan pomagał trener Piotr Zaremba z Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

Każdy z uczestników konferencji otrzymał zestaw materiałów szkoleniowych oraz certyfikaty poświadczające udział w warsztatach.

Źródło: legia.com

PODOBNE WPISY