Broń pomaga Miłoszowi stanąć na nogi

Podczas dzisiejszego treningu Broni Radom naszych piłkarzy odwiedził mały Miłosz wraz z rodzicami. Chłopiec ma 2,5 roku i cierpi na SMA - czyli rdzeniowy zanik mięśni. Nasi piłkarze przekazali chłopcu koszulkę z autografami. Tę samą, którą ostatnio widzieliście w materiale Wideo, przed wywiad z Kamilem Czarneckim.
Już teraz każdy kibic, sympatyk Broni, czy kolekcjoner może kupić koszulkę, a pieniążki zasilą konto tego malucha, aby stanął na nogi.

FOTOGALERIA TUTAJ
Więcej szczegółów w rozwinięciu

SMA – to choroba genetyczna, nieuleczalna, postępująca i śmiertelna. W SMA obumierają neurony w rdzeniu kręgowym odpowiedzialne za prace mięśni całego ciała. Powoduje to stopniowe zanikanie Miłosza mięśni – najpierw kończyn dolnych, później górnych, a na końcu oddechowych. Aby zatrzymać postęp choroby i nie dopuścić do zanikania kolejnych partii mięśniowych, Miłoszek rehabilitowany jest codziennie po 2 h przez terapeutów i dodatkowo wykonujemy sporo pracy w domu. Miłosz jeździ na basen, na masaże- tylko dzięki tym wszystkim ćwiczeniom i wyjazdom na turnusy rehabilitacyjne stan Miłoszka jest zadowalający na dzień dzisiejszy.
Taka rehabilitacja to ogromne koszty, NFZ refunduje tylko 1h ćwiczeń tygodniowo- gdzie przy tego typu chorobie mięśnie muszą pracować cały czas, aby nie ulec zanikowi.

Rodzice Miłosza walczą, aby chłopiec miał możliwie normalne życie. Nasz klub również w miarę możliwości chce właczyć się do akcji pomagania Miłoszkowi.

Cena wywoławcza koszulki to 200 złotych…ale admin strony bronradom.pl dał już cenę 210 zł więc licytujcie dalej!

LICYTACJA rozpoczęła się TUTAJ

PODOBNE WPISY