Broń pomaga Miłoszowi stanąć na nogi

Podczas dzisiejszego treningu Broni Radom naszych piłkarzy odwiedził mały Miłosz wraz z rodzicami. Chłopiec ma 2,5 roku i cierpi na SMA - czyli rdzeniowy zanik mięśni. Nasi piłkarze przekazali chłopcu koszulkę z autografami. Tę samą, którą ostatnio widzieliście w materiale Wideo, przed wywiad z Kamilem Czarneckim.
Już teraz każdy kibic, sympatyk Broni, czy kolekcjoner może kupić koszulkę, a pieniążki zasilą konto tego malucha, aby stanął na nogi.

FOTOGALERIA TUTAJ
Więcej szczegółów w rozwinięciu

SMA – to choroba genetyczna, nieuleczalna, postępująca i śmiertelna. W SMA obumierają neurony w rdzeniu kręgowym odpowiedzialne za prace mięśni całego ciała. Powoduje to stopniowe zanikanie Miłosza mięśni – najpierw kończyn dolnych, później górnych, a na końcu oddechowych. Aby zatrzymać postęp choroby i nie dopuścić do zanikania kolejnych partii mięśniowych, Miłoszek rehabilitowany jest codziennie po 2 h przez terapeutów i dodatkowo wykonujemy sporo pracy w domu. Miłosz jeździ na basen, na masaże- tylko dzięki tym wszystkim ćwiczeniom i wyjazdom na turnusy rehabilitacyjne stan Miłoszka jest zadowalający na dzień dzisiejszy.
Taka rehabilitacja to ogromne koszty, NFZ refunduje tylko 1h ćwiczeń tygodniowo- gdzie przy tego typu chorobie mięśnie muszą pracować cały czas, aby nie ulec zanikowi.

Rodzice Miłosza walczą, aby chłopiec miał możliwie normalne życie. Nasz klub również w miarę możliwości chce właczyć się do akcji pomagania Miłoszkowi.

Cena wywoławcza koszulki to 200 złotych…ale admin strony bronradom.pl dał już cenę 210 zł więc licytujcie dalej!

LICYTACJA rozpoczęła się TUTAJ