Broń ponownie wygrała turniej w roczniku 2014/15

W Zespole Szkół Budowlanych rozegrano halowy turniej piłkarski Broń Cup. Zwyciężyła drużyna rocznika 2014, prowadzona przez trenera Ireneusza Gorczycę. Sam wynik nie był najważniejszy, Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom, ale także trenerom, a także rodzicom, którzy włożyli mnóstwo sił w organizację tej imprezy.

ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ

Rywalizowały drużyny z roczników 2014 i 2015. Nasza Broń wystawiła w tych rocznika cztery drużyny, które prowadzili trenerzy Ireneusz Gorczyca, Tomasz Bartosiak i Jakub Piotrowski. Najważniejsze, że każdy z zawodników sporo pograł.

W finale Broń I 2014 trenera Gorczycy pokonała ekipę KS Błotnicę 2:1. Z kolei w meczu o trzecie miejsce Królewscy Jedlnia wygrali po rzutach karnych z zespołem trenera Bartosiaka. Poza ekipami Broni występowali też mali piłkarze z Talencika Radom, Powiślanki Lipsko, Akademii Piłkarskiej 33 z Radomia.

Nagród dla uczestników nie brakowało! Najwięcej goli strzelali Jakub Stępień (Broń I) oraz Krystian Broda (KS Błotnica). Najlepszymi bramkarzami Szymon Majewski i Kacper Szczęsny zaś MVP turnieju wybrano Aleksandra Sołśnię i Kacpra Bartosiaka z Błotnicy.

Patronat honorowy nad imprezą sprawował Radosław Witkowski, prezydent Radomia. W jego imieniu małych piłkarzy odwiedził wiceprezydent Jerzy Zawodnik.
– Było bardzo dużo emocji. Gratuluję wszystkim uczestnikom. Chciałbym, aby któryś z tych zawodników wyrósł na kolejnego Lewandowskiego – mówił Jerzy Zawodnik.
Nagrody obok prezydenta wręczał Marek Nowocin, wiceprezes Broni.

Nie byłoby tego turnieju, gdyby nie zaangażowanie, trenerów, rodziców i sponsorów.
Sponsorzy imprezy:
PGE – Polska Grupa Energatyczna
Carbon Clean
Mar Rom
Prof Technik
Leda Sport
Bingospa
Korbank
Albo
FizjoFik
Art Bud
Fogiel & Fogiel
ABIS
Sky Jump Park trampolin
Hurtownia Dudi

PODOBNE WPISY