Broń Radom drużyną roku 2008

Broń Radom została wybrana Drużyną Roku 2008. Daniel Grymuła, pomocnik naszego zespołu znalazł się wśród „Złotej Dziesiątki" najlepszych radomskich sportowców. Dziś ogłoszone zostały wyniki podczas sportowej gali organizowane przez Urząd Miejski w Radomiu

Władze miasta po raz drugi organizowały Bal Sportowy. Tym razem kapituła, która wybrała tych najlepszych, zauważyła ubiegłoroczne dokonania naszego klubu. Piłkarze Broni niewątpliwie odnieśli wielki sukces i jak najbardziej zasłużenie wybrani zostali Drużyna Roku. Przypomnijmy, że nasz zespół zaliczył 27 występów z rzędu bez porażki. Jako jedyny w Polsce klub po zdobyciu mistrzostwa swojej ligi i poprzez szereg meczów barażowych awansował z piątej do trzeciej ligi. I choć jesienią nie było już tak łatwo i kolorowo, to uczestnicy Balu Sportowego zgodnie podkreślali, że Broń Radom jest obecnie piłkarskim liderem na ziemi radomskiej.
Warto jeszcze wspomnieć, że w gronie nominowanych trenerów znalazł się Artur Kupiec. Z kolei wielkie wyróżnienie otrzymał Daniel Grymuła, który znalazł się w „Złotej Dziesiątce” najlepszych radomskich sportowców.
Kilka zdjęć z tej imprezy TUTAJ

PODOBNE WPISY