Broń rozpoczęła przygotowania

Piłkarze trzecioligowej Broni Radom po urlopowej przerwie rozpcozęli przygotowania do nowego sezonu. Na pierwszym treningu stawiło się 21 zawodników. Spora część t zawodnicy, którzy zakończyli sezon w barwach naszego klubu. Było też kilku nowych graczy. W dużej mierze młodzieżowcy.

ZDJĘCIA TUTAJ
Więcej w rozwinięciu

Na pierwszych zajęciach stawiło się 21 zawodników. Większość to gracze, którzy wiosną wywalczyli utrzymanie w trzeciej lidze. Oficjalnie na razie nie ma w drużynie Dominika Leśniewskiego, który poinformował, że ze względu na obowiązki zawodowe ciężko jest mu pogodzić treningi z pracą. mamy nadzieję, że sprawa nie jest zamknięta, bo „Lesio” jest tej drużynie potrzebny i rozmowy jeszcze trwają.
Umowy skończyły się kilku zawodnikom i raczej w naszym zespole nie zobaczymy Konrada Zacharskiego, Pawła Wolskiego i Adriana Dąbrowskiego. Z kolei Sebastian Pociecha, Bartosz Olszewski i Michał Wrześniewski będą testować się w klubach z wyższych lig. Nie jest wykluczone, że dołączą do nas w późniejszym terminie. Dołączą też z lekkimpóźnieniem Elian Hernandez, Krzysztof Kiercz i Przemysław Śliwiński.
Nie brakowało też nowych i testowanych. Kolejne podejście do powrotu Tomasza Bartosiaka, naszego wychowanka z 1994 rocznika. „Owen” zaliczył bardzo dobry sezon w Granacie Skarżysko i może to jest właśnie ten moment, aby odnaleźć się w Broni. Pojawił się tez zawodnik ofensywny z KKS Kalisz. Był młodzieżowiec Mszczonowianki, Paweł Michalski. Z wypożyczenia wrócił Janek Głowacki z Oskara Przysucha. O kolejnych testach i ruchach kadrowych będziemy pisać na bieżąco.