Broń to wielka, wspaniała rodzina

Za nami II Piknik Piłkarski z Bronią Radom. To była fantastyczna impreza. Po raz kolejny okazało się jak olbrzymi potencjał ma nasz klub i jak wielką rodziną jest Broń. Brawa przede wszystkim dla rodziców naszych piłkarzy, jak i samych zawodników.

ZDJĘCIA TUTAJ

W pikniku uczestniczyło ponad 500 piłkarzy Broni od seniora, aż po najmłodszych z rocznika 2008. Sama impreza zaczęła się od towarzyskiego meczu z załogą Fabryki Broni. Ekipa naszego sponsora i partnera ambitnie zagrała, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:1. Potem obie drużyny strzelały serię rzutów karnych. Tutaj również lepiej wypadł nasz zespół, ale duże brawa dla Fabryki Broni.

Dla najmłodszych piłkarzy wielką frajdą było zagranie meczu z seniorami. W towarzyskich pojedynkach uczestniczyli też rodzice, byli również przedstawiciele kibiców.

Na Pikniku pojawiły się też związkowe władze. Przyjechał prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, Zdzisław Łazarczyk. Przybył też Sławomir Pietrzyk, prezes Radomskiego OZPN. Trzy grupy młodzieżowe ptrzymały pamiątkowe puchary za swoje sukcesy i awanse na wojewódzkim szczeblu. Mowa o drużynach roczników 1999, 2000 i 2002.

Był również smaczne jadło z grilla i dużo dobrego humoru. Miniony sezon uważamy za zakończony i bardzo udany. 

PODOBNE WPISY