Broń wie o co gra

POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI - BROŃ RADOM
Środa, godz. 16, Stadion w Grodzisku Mazowieckim

Trwa ligowy maraton. Nasza trzecia liga idzie jak burza. Ledwie oglądaliśmy mecz z Mazurem, a już w środę zapraszamy na mecz z Pogonią w Grodzisku Mazowieckim. Zapraszamy też w sobotę na godz. 19, kiedy to na naszym stadionie podejmiemy rezerwy GKS Bełchatów.


Bardzo trudne zadanie czeka naszych piłkarzy w środę. Zagrają z zupełnie przybudowaną i chyba silniejszą Pogonią, porównując do poprzedniego sezonu. Obecnym trenerem jest Tomasz Matuszewski, który niedawno z Ursusem Warszawa prawie do ostatniej kolejki walczył o drugą ligę. To jemu udało się zachęcić do gry w Pogoni kilku ciekawych i wartościowych zawodników.

W bramce występuje pozyskany z Kotwicy Kołobrzeg, solidny gracz Paweł Waśkow. W defensywie króluje doświadczony Maciej Rybaczuk i Macedończyk, Uroš Smolović. Ze Świtu Nowy Dwór przybył znany Nigeryjczyk Georghe Enow oraz z Ursusa Piotr Ćwik. Z przodu Pogoń ma niezawodnych, Jakuba Kołaczka, Tomasza Feliksiaka oraz Michała Bala.
W ostatnim meczu grodziszczanie pokonali na wyjeździe Widzew II, co nie udało się wcześniej Broni.

Wiosną Broń jeszcze pod wodzą trenera Konrada Główki zremisowała na wyjeździe z Pogonią. Teraz może być jeszcze lepiej. Pogoń chociaż co prawda ma wartościowych graczy, ale nasza drużyna pokazała w tej rundzie, że potrafi grać w piłkę i ma o co walczyć.
Cały czas nasza drużyna nie może zagrać w optymalnym zestawieniu. Jeszcze przynajmniej w dwóch meczach zabraknie Mikołaja Skórnickiego. Do treningów wrócił już za to Paweł Ankurowski, ale czy trener zaryzykuje wstawiając go świeżo po kontuzji? tego nie wiemy. W defensywie trochę uspokoił nas Przemek Wicik, który dobrze się spisał na tej pozycji w meczu z Mazurem.

OD GODZINY 15.30 NA NASZYM PORTALU TRADYCYJNIE MOŻNA ŚLEDZIĆ RELACJĘ NA ŻYWO!

PODOBNE WPISY