Broń wygrała turniej WOŚP

Nasi piłkarze w sobotę wygrali charytatywny turniej towarzyski, z którego dochód zasilił konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Broń w fazie grupowej pokonała Młodzik Radom 3:0, Orła Wierzbica 3:2 i w finale Proch Pionki 2:1. Mimo mrozu było to fajna zabawa. Szkoda tylko, że przyszło na obiekt mało ludzi, którzy wrzucali pieniążki do puszki WOŚP.

Wyniki w rozwinięciu

FOTOGALERIA TUTAJ

Nasza Broń trafiła do grupy z Młodzikiem i Orłem. W pierwszym meczu z A-klasowym przeciwnikiem Broń wygrała 3:0. Trudniej było z wierzbickim Orłem, bo rywale prowadzili w tym meczu 2:1. Końcówka spotkania należała do naszego zespołu i zakończyła 3:2. Broń wyszła z 1 miejsca w grupie i miała prawo gry w finale z Prochem Pionki. Tutaj nasz zespół już w pierwszej połowie dość gładko prowadził 2:0, a za moment rzutu karnego nie wykorzystał Piotr Nowosielski. W drugiej połowie goście zdobyli kontaktową bramkę, dostali nawet wiatru w żagle, trafili w słupek, ale ostatecznie to Broń wygrała to spotkanie.
Co ciekawe w polu przez jakiś czas zagrał nawet Paweł Młodziński, kapitan zespołu i na co dzień nominalny bramkarz.
Turniej MOSiR okazał się fajną i pożyteczną zabawą. Organizator przygotował ciepły poczęstunek i piłkarzom ten mróz tak nie doskwierał.
Puchar za zwyciestwo, wręczył naszym piłkarzom, Jerzy Figas, prezes honorowy Radomskeigo Okręgowego Związku Piłki Nożnej.