Broń wygrała w Grójcu (ZDJĘCIA)

MAZOWSZE GRÓJEC - BROŃ RADOM 1:5 (1:3)
Cudny 25 - Marczak 3, Nowosielski 33,70, 83, Krukowski 43
Mecz o godz. 13
Broń I połowa: Przytuła – Wieczorek Krukowski, Ankurowski, Wichucki, Wicik, Bouchniba, Lesniewski, Lekgari, Marczak, Nowosielski.
II polowa: Wnukowski - Krukowski, Skórnicki, Wichucki (65 Lekgari), Dobosz, Bojek, Sałek, Więcek, Borzecki, Marczak (65 Nowosielski), Stefański.

FOTOGALERIA TUTAJ
CZYTAJ DALEJ

Sama gra na tle czwartoligowca, pozostawia jeszcze wiele do życzenia, drużynę czeka dużo pracy, ale było już o wiele lepiej niż przed tygodniem w pojedynku z Lechią. Póki co nie można ani wyników, ani samych postępów na boisku nie brać głęboko do serca, bo drużyna pracuje obecnie nad siłą i wytrzymałością. Widać było natomiast przebłyski dobrej i gry i to, że nasz zespół ma sporo potencjał.

Pierwsze 30 minut nie zapowiadały tak wysokiej wygranej. Co prawda już w 3 minucie Mariusz Marczak z 20 metrów uderzył pod poprzeczkę, ale już chwilę później poprzeczka uratowała nasz zespół przed stratą gola. Mazowsze miało jeszcze dwie bardzo dobre okazje do strzelenia gola. Sytuacja zmieniła się w 33 inucie, kiedy po błędzie defensorów Mazowsza, Piotr Nowosielski zdobył gola. Jeszcze przed przerwą po dośrodkowaniu z prawej strony, Bartek Krukowski z bliska wepchnął piłkę do siatki.

Po zmianie stron…Mazowsze ani razu nie zagroziło bramce Broni, a nasza drużyna goli mogła zdobyć dużo więcej. Sam Michał Bojek miał trzy świetne okazje do zdobycia gola, a w 90 minucie obrońcy Mazowsza wybili piłkę z bramki.

Późnym wieczorem wideo z meczu, a wkrótce zdjecia.

PODOBNE WPISY