Broń wygrała z GKS Nowiny

BROŃ RADOM - GKS NOWINY 3:1 (1:1).
Bramki: Piotr Goljasz 34, Sebastian Pociecha 57, Przemysław Śliwiński 65 - Radosław Szmalec 43
Broń: Zacharski - Machajek, Kiercz (60 Jagiela), Jagiełła, Kołosowski (46 Stefański), Dąbrowski, Pociecha (60 Piotrowski), Szkopiński, Elian (46 Szymczak), Smuczyński, Goljasz(60 Śliwiński) 
W drugim zimowym sparingu, piłkarze Broni wygrali z czwartoligowym GKS Nowiny.
Nasz zespół zagrał bez Michała Kielaka i Pawła Wolskiego, którzy w ostatnich dniach doznali lekkich kontuzji. Po urazie wrócił już do treningów Maksymilian Jończyk, ale jeszcze nie zagrał. Sprawy zawodowe zatrzymały Dominika Lesniewskiego, a Matheus Dias po podróży z Brazylii zagrał tylko 30 minut w rezerwach.
ZDJĘCIA TUTAJ
więcej w rozwinięciu

Pierwsza połowa nie była porywająca. Broń po swojej stronie miała więcej piłkarskich atutów, ale nie potrafiła tego wykorzystać. Goście nie ograniczali się tylko do obrony, zagrali odważnie, próbowali kontrować i momentami naszym zawodnikom sprawiali sporo kłopotów.
Przed przerwą prowadzenie naszej drużynie dał Piotr Goljasz, ale za chwilę po ładnym uderzeniu z dystansu, goście wyrównali.
Po przerwie Broń stworzyła sobie sporo dogodnych okazji. Wygrała zasłużenie, ale wynik zszedł na drugi plan.
Na razie trener Artur Kupiec nie zdradził jakie zapadną decyzje kadrowe, zarówno w stosunku do testowanych, jak i graczy, którzy być może jeszcze pojawią się na treningach Broni.

Wkrótce wywiad wideo z trenerem

PODOBNE WPISY