Broń zagra w turnieju WOŚP

W najbliższą niedzielę całą Polskę ogarnie "owsiakowe" szaleństwo. Na oiektach przy ul. Narutowicza 9, MOSiR zorganizuje turniej piłkarski, z którego dochód będzie przekazany dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udział w zawodach potwierdzili też piłkarze Broni Radom. Początek zmagań, godzina 10. Zachęcamy kibiców do przyjścia na boisko i wrzucenie kilku złotych na rzecz WOŚP.

Generalnie niedziela dla zawodników jest dniem wolnym od treningu, ale trener Artur Kupiec uznał, że dla orkiestry warto zagrać i dał zawodnikom wolną rękę. Zagrają ci piłkarze, którzy akurat mają ochotę w niedzielę się poruszać – między innymi Paweł Młodziński, Piotrek Nowosielski, Dominik Leśniewski, Przemek Wicik, Przemek Nogaj i kilku innych.
Rok temu nasz zespół wygrał ten turniej zwyciężając w finale z Prochem Pionki. Wynik jednak na dobrą sprawę nie ma najmniejszego znaczenia. Cieszy fakt, że kilka drużyn chce przyjść i pograć dla wspólnego dobra!
Do rywalizacji przystąpią ekipy z Radomia: Broń, Młodzik, Zamłynie oraz Orzeł Wierzbica i Proch Pionki. Zespoły zagrają systemem „każdy z każdym”. Początek rywalizacji o godz. 10.