0:1 Ciupiński 54
1:1 Biechoński 61

Broń: Młodziński (82 Michałek)- Zieliński (77 Ziętek), W. Kupiec (77 Jarząbek), Kośmicki, Boguś, Grymuła (60 Rdzanek), Sałek (66 Bawor), Cichawa (46 Dziubiński), Cieślik (60 Kościelniak), P. Kocon (46 Drachal), Ciupiński (69 Chudziński).

W 6 min P. Kocon nie wykorzystał sytuacji sam na sam z golkiperem Okęcia

W 14 min Daniel Ciupinski oddal techniczny strzal na bramke ale pilka poszybowala tuz nad poprzeczka

18 – mecz toczy się pod dyktando Broni, ale na razie sytuacji podbramkowych brakuje

20′ teraz w dogodnej sytuacji gospodarze, ale Młodziński pewnie łapie strzał z 10 merów

30′ najpierw Cichawa strzela z dystansu tuż nad poprzeczką, a chwilę później mieliśmy sporo szczęścia, bo piłka po akcji Okęcia przeszła wzdluz linii bramkowej ale nikt nie zdołał jej wbić do siatki

34′ kolejna idealna okazja Pawła Kocona który znalazł się na 10 metrze, a bramkarz Okęcia Piotr Kruszewski nogami w ostatniej chwili wybił piłkę

37 Piotrek Cichawa strzela z dystansu, ale tuż obok słupka

41′ napastnik Okęcia trafia w boczną siatkę

43′ Piotr Biechoński miał dobrą okazję, ale Młodziński górą

KONIEC 1 POŁOWY

46′ rozpoczela sie 2 połowa

W przerwie dwie zmiany w Broni

49′ dobra okazję miał Drachal, ale z półobrotu strzelił obok słupka

54 gool dla Broni, po podaniu Drachala Ciupiński wepchnąl piłkę z najbliższej odległości

56′ ręka w polu karnym gospodarzy, ale Andrzej Drachal nie strzela karnego

61′ jest 1:1 Piotr Biechoński przelobowal będącego na 10 metrze Młodzińskiego

75 dobra głowka Kośmickiego, ale tylko rzut rożny

78′ idealna okazja Drachala, który trafia wprost w bramkarza z 10 metrów

82′ Młodzinski wygrywa pojedynek sam na sam z napastnikiem Okęcia