Budujemy mięśnie dla Miłoszka

Artur Kupiec trener Broni Radom, oddał swój medal zdobyty niedawno w Pucharze Polski. Obok jubileuszowej koszulki oraz klubowej monografii, medal będzie zlicytowany w najbliższą niedzielę podczas eventu charytatywnego na rzecz 3,5 -letniego Miłoszka. Już kiedyś udało się trochę pomóc chłopcu, zmagającemu się z potworną chorobą. W niedzielę nasi zawodnicy zagrają mecz w kręgle z innymi sportowcami z naszego miasta. Pomóc może każdy, kto tego dnia pojawi się w klubie Fitness Platinium, aby trochę potrenować.

Chłopiec ma 3,5 roku i cierpi na SMA – czyli rdzeniowy zanik mięśni. To choroba genetyczna, nieuleczalna, postępująca i śmiertelna. W SMA obumierają neurony w rdzeniu kręgowym odpowiedzialne za prace mięśni całego ciała. Powoduje to stopniowe zanikanie Miłosza mięśni. W ostatnim czasie dzięki nowoczesnym, ale bardzo drogim lekarstwom i rehabilitacji, chłopiec dzielnie radzi sobie z chorobą. Raczkuje i stawia samodzielnie kroki.
Jakiś czas temu już mieliśmy okazję dorzucić grosz, pomóc trochę chłopcu. Jubileuszową koszulkę Broni Radom zlicytowano za 1250 zł.

Teraz również liczymy na to, że uda się w niedzielę znaleźć nabywców na nasze klubowe pamiątki.
Trener Artur Kupiec bez wahania oddał medal jaki otrzymał podczas niedawnego finału Pucharu Polski. To bardzo fajny gest szkoleniowca. Na niedzielny event mogliśmy też przekazać nową, jubileuszową koszulkę meczową Broni. Do kupienia będzie również monografia „Była, będzie, jest, 90 lat Broni Radom” z osobistą dedykacją autora Sylwestra Szymczaka.

Pomóc może każdy, kto lubi sport i chce budować razem z nami mięśnie Miłoszka. Na recepcji klubu Platinium Fitness (ul. Biznesowa 8) czekają na Was CEGIEŁKI – 15zł, których zakup umożliwi korzystanie z siłowni i wzięcie udziału w maratonach fitness przygotowanych przez organizatorów! Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację
Miłoszka.