Po bardzo dobrej pierwszej połowie i słabszej drugiej, nasi piłkarze przegrali finał Pucharu Polski na szczeblu MZPN. Szkoda, bo w odróżnieniu od ostatnich słabych spotkań, nasz zespół zagrał na Pepsi Arena dobre spotkanie. Do dogrywki zabrakło kilkudziesięciu sekund.
Więcej później.
Zapis relacji na żywo TUTAJ