Ceny biletów na nowy sezon


Zarząd RKP 1926 Broń Radom ustalił ceny biletów na sezon 2012/13. W związku z tym, że na nowym stadionie mecze będą miały status imprezy masowej, przy zakupie biletów i wejściu na stadion będą obowiązywać dodatkowe procedury z którymi warto się zapoznać. Nowością są bilety ulgowe dla emerytów oraz ulgowe bilety dla ojców zawodników drużyn juniorskich ( mamy wchodzą za darmo).

Ceny biletów na sezon 2012/13:
Bilet normalny- 10 zł

Bilet ulgowy- 5 zł. Do zakupu biletów ulgowych uprawnieni są: młodzież w wieku 13-18 ( rocznik 1995) lat (za okazaniem legitymacji), osoby powyżej 65 roku życia, ojcowie zawodników drużyn juniorskich Broni.

Wstęp bezpłatny: osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie ( w przypadku osób na wózkach, z niesprawnością ruchową uniemożliwaiającą samodzielne poruszanie i niewidomych), kobiety, dzieci do lat 12 ( rocznik 2000 i młodsi), zawodnicy drużyn juniorskich Broni.

W związku z tym, że mecze będą miały status imprezy masowej, będzie prowadzona elektroniczna ewidencja osób wchodzących na imprezę, każda osoba zakupująca bilet będzie zobowiązana do podania numeru PESEL. W celu skrócenia czasu oczekiwania na bilet, zostanie wprowadzona przedsprzedaż biletów przed pierwszym meczem. Kasy będą czynne od poniedziałku, 20 sierpnia.
Przypominamy także, że w świetle przepisów, osoby poniżej 14 roku życia mogą wejść na mecz tylko z opiekunem.

Zostały utrzymane ceny biletów z rundy wiosennej sezonu 2011/12, mimo, że mecze będą rozgrywane w o wiele bardziej komfortowych dla kibiców warunkach niż w przypadku boiska ze sztuczną nawierzchnią, gdzie Broń rozgyrwała swoej ostatnie mecze.
Już dzisiaj zapraszamy na pierwszy mecz Broni na nowym stadionie. Kibiców na pewno czekać będzie wiee niespodzianek, mamy nadzieję, że najprzyjemniejszą z nich będą dobre wyniki naszej drużyny.  Chcemy także poinformować, że na stadionie będzie znajdował się specjalny sektor dla osób na wózkach.

O dalszych szczegółach będziemy informować.  Już dzisiaj zapraszamy na peirwszy mecz Broni na nowym stadionie- 25 sierpnia o godz.17.00.