Chcemy zwycięstwa Broniarze!

BROŃ RADOM - ZAWISZA RZGÓW
Sobota godz. 13, stadion przy Narutowicza 9.

W najmocniejszym zestawieniu z wielką wiarą w zwycięstwo nasi piłkarze przygotowują się do sobotniego meczu z Zawiszą Rzgów. Zespół spod Łodzi zawsze był dla Broni trudnym, niewygodnym rywalem i zapewne w sobotę na taryfę ulgową nie ma co liczyć.

W sezonie 2011/12 Broń dwukrotnie po 0:1 przegrała z Zawiszą. Ro później dwukrotnie po 1:0 nasz zespół wygrał. Jest więc po równo, w dotychczasowych meczach nie padało wiele bramek. Nawet w poprzednim sezonie w tych zwycięskich meczach było ciężko o wygraną (w jednym z pojedynków Młodziński obronił karnego). 

Rzgowianie w wyjazdowych meczach jeszcze nie wygrali. Zdołali zremisować z Legią II oraz z Zyrardowianką. Nasza drużyna natomiast nie przegrała jeszcze u siebie, ale też trzeba dodać, że do perfekcji sporo brakuje. Także mecz z Ursusem pokazał, że zespół czasami popada w marazm i gra nie wygląda najlepiej.

W sobotę trener Tomasz Dziubiński będzie miał do dyspozycji wreszcie wszystkich zawodników. Do kadry wrócił Mikołaj Skórnicki. Gotowy do gry jest Kevin McMullen. Na pełnych obrotach mogą już grać Paweł Ankurowski, czy Mariusz Marczak. Jednak czy to przełoży się na wygraną? Oby, bo sytuacja w tabeli jest teraz gorsza od założonej przed sezonem.

Zapraszamy na mecz. Zapraszamy też na relacje live. Od godz. 12.50 będziemy onformować o tym co dzieje się przy N9

PODOBNE WPISY